سازنده منتقد شد
منتقدان راه رو‌گذر ارجستان ساکت شدند

خبرگزاری فارس: مدیرکل راه و ترابری استان اردبیل از منتقدان سابق پل ارجستان که هر روز با انتشار اخبار و جو‌سازی سعی می‌کردند عملکرد راه و ترابری را زیر سئوال ببرند انتقاد کرد.

خبرگزاری فارس: منتقدان راه رو‌گذر ارجستان ساکت شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمد کریم هدایتی پیش از ظهر امروز در مراسم آغازین طرح نوروزی راهداران در اردبیل اظهار داشت: آنهایی که تا دیروز راه و ترابری را مقصر نابسامانی و کوتاهی در تکمیل پل ارجستان می‌دانستند امروز با واگذاری کار به شهرداری اردبیل ساکت شدند و معلوم می‌شود که اعتراض آنها نه از جانب مردم بلکه از جانب خودشان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که دوربین پرسشگر صدا و سیما و بسیاری از خبرنگاران با مصاحبه‌های موج‌آفرین سعی می‌کردند عملکرد راه و ترابری را زیر سئوال ببرند امروز شاهد نیمه کاره رها شدن پروژه پل ارجستان هستند و هیچ حرکتی از سوی این مدعیان دیده نمی‌شود.

مدیرکل راه و ترابری استان اردبیل یادآور شد: ما بهتر است انصاف را نیز در تمام حرکات و فعالیت‌های خود مدنظر داشته باشیم چرا که امروز عده‌ای آغاز به تخریب عملکرد راه و ترابری در تکمیل و بهره‌برداری راه اردبیل – سرچم دارند تا عظمت این کار را به خاطر برخی نواقص تحت‌الشعاع قرار دهند.

هدایتی بیان داشت: به اذعان بسیاری از کارشناسان و خود مردم به دلیل ریزش‌های مکرر تونل شماره یک تکمیل این پروژه چهار، پنج سال دیگر باید طول می‌کشید که ما با تلاش شبانه‌روزی همکاران سعی کردیم این پروژه را امسال جمع کنیم و در اختیار اهالی قرار دهیم.

این مسئول با اشاره به طولانی شدن اجرای این پروژه‌ها برخی ضعف‌ها و نقص‌ها در انتخاب تونل‌ها و پل‌ها و گالری‌ها ادامه داد: به رغم این شرایط سخت و خطرناک پروژه با تزریق اعتبار مناسب و تلاش کارشناسان و پیمانکاران تکمیل شد و اهالی و همچنین گردشگران و مسافران می‌توانند از این مسیر استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل راه و ترابری استان اردبیل ابراز داشت: برخی‌ها نه از روی دلسوزی بلکه قصد و غرض با نادیده گرفتن سه ساعت کاهش زمان سفر با بهره‌برداری از این مسیر این کار عظیم را به خاطر معایب کوچک که در سه ماه اول سال آینده قابل برطرف شدن است اقدام به انتقادهای ناروا کردند که شایسته نیست زحمات شبانه‌روزی پرسنل زحمتکش راه و ترابری را با این برخوردها نادیده بگیریم.

هدایتی در ادامه سخنان خود از آغاز اجرای طرح نوروزی راه و ترابری خبر داد و افزود: بعد از گذراندن زمستان طاقت‌فرسا و فرسایشی از نظر بارش برف و کولاک راهداران بلافاصله در طرح نوروزی به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم خواهند بود و در کنار سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان به مسافران و گردشگران امداد می‌رسانند.

وی تغییرات مستمر آب و هوایی و احتمال بارش در ایام نوروز را یادآور شد و گفت: مسافران و گردشگران باید در سفر خود تجهیزات و امکانات مورد نیاز را با خود به همراه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل راه و ترابری استان اردبیل در پایان سخنان خود اظهار داشت: ما در تمام محورها به ویژه محور جدید‌التاسیس اردبیل – سرچم با 25 الی 30 درصد ظرفیت خود حاضر شده و به امداد‌رسانی مشغول می‌شویم.

انتهای پیام/‌ش10