نخستین شماره ماهنامه «داستان» منتشر شد

خبرگزاری فارس: نخستین شماره ماهنامه «داستان» با پرونده‌ای برای مرگ سیمین دانشور با عنوان «همسایه‌های باصفای جلال» منتشر شد.

خبرگزاری فارس: نخستین شماره ماهنامه «داستان» منتشر شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نخستین شماره ماهنامه «داستان»  با سردبیری حسین بدری از سوی بنیاد ادبیات داستانی منتشر شد.

در نخستین شماره این مجله پرونده‌ای به مناسبت درگذشت سیمین دانشور با عنوان «همسایه‌های باصفای جلال» منتشر شده است. ضمن این که به دلیل انتشار کتاب «ارتباط ایرانی» بعد از 14 سال نیز گفت‌وگویی با علی موذنی نویسنده اثر منتشر شده است.

 

اولین شماره ماهنامه «داستان» توسط بنیاد ادبیات داستانی

همچنین گفت‌وگو با رابعه مدنی بازیگر سینماو تلویزیون با موضوع داستان‌های واقعی زندگی و گزارش همایش داستان کوتاه و یزرگداشت محمود حکیمی از دیگر بخش‌‌های اولین شماره ماهنامه داستان است.

در این شماره از مجله آثاری از رضا امیرخانی، محمدرضا سرشار، محمدحسین جعفریان، وحید جلیلی، سیمین دانشور، شمس آل‌احمد، رحیم مخدومی، همایون اسعدیان، پرویز شیخ‌طادی، محمدکاظم کاظمی، محمود حکیمی، سیداحمد نادمی و ... منتشر شده است. 

این نشریه با سردبیری محمدحسین بدری منتشر شده است. محمدحسین بدری، پیش‌تر سردبیری ماهنامه «مهر نو» وابسته به سازمان تأمین اجتماعی را به عهده داشت.

نخستین شماره ماهنامه «داستان» در 116 صفحه و با قیمت هزار تومان روی دکه‌های مطبوعات عرضه شده است.

انتهای پیام/و