رئیس بنیاد مسکن آمل خبر داد
تهیه نقشه طرح هادی برای 170 روستای آمل

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آمل از تهیه نقشه طرح هادی برای 170 روستای این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: تهیه نقشه طرح هادی برای 170 روستای آمل

سید اسماعیل علوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل بیان داشت: تاکنون از 344 روستای این شهرستان در 170 روستا نقشه طرح هادی تهیه شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این بین تمام روستاهای بالای 100 خانوار دارای طرح هادی مصوب هستند.

علوی با اعلام اینکه اجرای طرح هادی در 42 روستای این شهرستان در حال انجام است، بیان داشت: در 16 روستای این شهرستان در سال 90 طرح هادی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تهیه و در حال تصویب است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آمل با اشاره به اینکه تعدادی طرح هادی روستایی مصوب و ابلاغ شده و همچنین برای بقیه روستاها کار مطالعات در حال انجام و در شرف تصویب قرار دارد، تصریح کرد: همچنین این طرح در سه روستای پلور، بوران و مجموعه روستایی کته‌پشت در حال پایان است.

علوی یادآور شد: در سال 90 برای شش روستا بازنگری طرح هادی داشتیم که این بازنگری آغاز شده و بیش از 70 درصد کار مطالعات آن به پایان رسیده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آمل عنوان کرد: در کارگروه معماری، شهرسازی و طرح هادی روستایی مازندران اجرای طرح هادی برای چهار روستای دیگر آمل نیز به تصویب رسید.

وی با اشاره به اسامی این روستاها عنوان کرد: اجرای طرح هادی در روستاهای بالقلم، عظیم‌آباد، پاشاکلا و عرب‌خیل در جلسه استانی سال جاری مصوب شد که برای هر طرح اعتباری 60 میلیون ریالی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ن30/چ3000