فرماندار زرند:
زرند آماده استقبال از مسافران نوروزی است

خبرگزاری فارس: با هماهنگی‌های انجام شده بین کمیته‌های مختلف ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان زرند از آمادگی لازم برای پذیرایی از میهمانان نوروزی برخوردار است.

خبرگزاری فارس: زرند آماده استقبال از مسافران نوروزی است

رضا کرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زرند اظهار داشت: شهرستان زرند در ایام نوروز پذیرای تعداد قابل توجهی از میهمانان و مسافران ‌نوروزی است از این رو باید برنامه‌ریزی بسیار جدی و دقیقی صورت پذیرد تا بتوانیم به اهداف تعریف شده دست یابیم.

وی در ارتباط با محل اسکان مسافران نوروزی بیان داشت: تمهیدات لازم ‌برای اسکان مسافران‌ توسط آموزش و پرورش، هلال‌احمر، شهرداری و نیروی انتظامی برای استقرار آنان در نظر گرفته شده است.

کرمی افزود: شهر زیبای زرند با 120 هزار نفر جمعیت در فاصله 75 کیلومتری شمال مرکز استان کرمان واقع شده است، این شهر با آب و هوای معتدل از زیبایی‌های طبیعی فراوانی برخوردار است.

وی عنوان کرد: آثار فرهنگی و زیارتی متعددی از دوران‌های گذشته به یادگار مانده است که امامزاده عبدالله مطهرآباد‌، امامزاده برج زرندوئیه‌، چهار برج یزدان‌آباد، ‌بازار وکیل‌، روستاهای گیسک‌، سرباغ، جرجافک، سربنان، حتکن و سربنان از مناطق زیبای گردشگری این شهرستان است.

انتهای پیام/ی30/ژ1001