نائب رئیس اتحادیه موسسه قرآنی:
طرح‌های قرآنی تبلیغات اسلامی به خانه‌های قرآنی واگذار شود

خبرگزاری فارس: نائب رئیس اتحادیه موسسه قرآنی کشور گفت: تمام طرح‌های قرآنی تبلیغات اسلامی با نظارت دارالقرآن به موسسات و خانه‌های قرآنی داده شود.

خبرگزاری فارس: طرح‌های قرآنی تبلیغات اسلامی به خانه‌های قرآنی واگذار شود

بهروز کریم‌نژاد که مدیرعاملی اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی استان مازندران را نیز برعهده دارد امروز در حاشیه یازدهمین مجمع عمومی اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به این مطلب که 400 موسسه و خانه قرآنی در استان مازندران حضور دارند، گفت: کسب عناوین برتر سال‌های اخیر دارالقرآن و اتحادیه قرآنی در کشور بیانگر توانمندی قرآنی مازندران در کشور است.

نائب رئیس اتحادیه موسسه قرآنی گفت: انتظار می‌رود در سال آینده تمام طرح‌های قرآنی تبلیغات اسلامی با نظارت دارالقرآن به موسسات و خانه‌های قرآنی داده شود.

وی به لزوم اشرافیت مدیران قرآنی به رایانه و اینترنت اشاره کرد و بیان داشت: آموزش رایانه و مدیریت اداری با اجرای اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی در برخی از شهرستان‌های استان انجام شده و از بقیه مراکز قرآنی انتظار برگزاری این کلاس‌ها را داریم.

کریم‌نژاد به اعزام حدود 300 فعال قرآنی مازندران به سفر معنوی حج و عتبات عالیات در سال جاری اشاره کرد و گفت: با همکاری اتحادیه موسسات قرآنی استان مازندران تاکنون 60 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای فعالان قرآنی اخذ شد.

این مسئول بیمه کردن فعالان قرآنی کشور را از فعالیت‌های اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی کشور ذکر کرد و گفت: سهمیه کشوری بیمه مربیان قرآنی 2 هزار نفر بوده است.

مدیرعامل اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی استان مازندران، خواستار تلاش مدیران قرآنی برای تغییر نگاه دریافت کمک صرف از ادارات و نهادها شد و خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های زیادی برای تامین مالی مراکز قرآنی وجود دارد.

وی به برنامه‌های سال آینده اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی استان مازندران و کشور اشاره کرد و اذعان داشت: تلاش برای تهیه مکان و تجهیز موسسات و خانه‌های قرآنی، پیگیری جذب مربیان قرآنی در آموزش و پرورش، رایزنی برای دیدار فعالان قرآنی با مقام معظم رهبری، تبیین نقشه راه قرآنی، آموزش و تربیت نیروهای تخصصی، بخشی از برنامه‌های آینده ما است.

انتهای پیام/ن۲۰/چ3000