مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر:
مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر 40 عضو هیئت علمی دارد

خبرگزاری فارس: مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر گفت: مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر 40 عضو هیئت علمی دارد.

خبرگزاری فارس: مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر 40 عضو هیئت علمی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، یوسف فخری پیش از ظهر امروز در نشست مسئولان دشتستان اظهار داشت: کشاورزی یکی از عرصه‌های پویایی اقتصاد کشور است و در دولت‌های خدمتگذار نهم و دهم اقدامات ارزنده‌ای در راستای گسترش زیرساخت‌های کشاروزی در ایران اسلامی صورت گرفته است.

مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر عنوان کرد: شناخت توانایی‌های کشاورزی یکی از مسائلی است که زمینه اشتغال پایدار و بهبود وضعیت اقتصادی جوامع را به وجود می‌آورد و باید با تمام توان در توسعه و گسترش این عرصه فعالیت کنیم.

فخری در همین راستا بیان داشت: در استان بوشهر، به‌ویژه شهرستان دشتستان توان و پتانسیل بالایی در عرصه‌های کشاورزی وجود دارد و باید توان خود را برای بهره‌برداری از این عرصه‌ها به کار گیریم و زمینه بهبود وضعیت اشتغال را در استان فراهم آوریم.

وی اضافه کرد: بهبود وضعیت اشتغال یکی از مسائل مهم در زمینه بهبود وضعیت اشتغال و به تبع آن بهبود وضعیت معیشتی مردم است که تمامی فعالیت‌ها و خدمات مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای تحقق و دستیابی به این امر مهم است.

این مسئول تحقیقات علمی را گامی مهم در زمینه ترویج فعالیت‌های کشاورزی دانست و اذعان داشت: مطالعات تحقیقاتی در عرصه‌های کشاورزی و شناخت نیازهای کشاورزی استان بوشهر از مسائل مهمی است که در بهبود شرایط کشاورزی استان بوشهر موثر است و این نهاد در سال‌های اخیر با تمام توان در این راستا گام برداشته است.

مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی استان بوشهر گفت: در حال حاضر مرکز تحقیقاتی این مرکز با حضور 40 نفر هیئت علمی و محقق فعالیت خود را در راستای بهبود شاخصه‌های کشاورزی استان بوشهر به کار گرفته است.

انتهای پیام/ح20