چند روز پس از اظهار نظر علیه سرمربی تراکتورسازی
مظلومی: منظورم پرسپولیسی‌هایی بودند که قلعه‌نویی را تشویق می‌کنند!

خبرگزاری فارس: سرمربی استقلال چند روز پس از اظهارنظر علیه قلعه‌نویی، این موضوع را سوءتفاهم خواند و گفت: منظور من کسانی هستند که با پرچم قرمز در ورزشگاه به تشویق قلعه‌نویی می‌پردازند!

خبرگزاری فارس: مظلومی: منظورم پرسپولیسی‌هایی بودند که قلعه‌نویی را تشویق می‌کنند!

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی در برنامه ورزش و مردم در مورد قهرمانی در جام حذفی گفت: شاهین خیلی خوب بازی کرد. آنها با مشکلاتی که داشتند جنگنده ظاهر شدند و باید به مردم بوشهر و مسئولان این تیم تبریک بگویم. از آنها می‌خواهم این تیم را بیشتر حمایت کنند تا در ادامه نتایج بهتری بگیرند.

وی گفت: در نیمه نخست باد شدیدی می‌وزید و کیفیت را پایین آورده بود اما نیمه دوم بهتر شد. من سال گذشته قولی به ناصر حجازی داده بودم که در جام حذفی قهرمان شویم و به همین دلیل این جام را به او تقدیم کردم و قرار شد که جام قهرمانی را بر سر مزارش ببریم.

مظلومی گفت: زمین حافظیه نسبت نسبت به گذشته بهتر شده بود و کیفیت خوبی داشت و امیدوارم برای فصل آینده برنامه‌ریزی بهتری شود و بیش از آغاز جام حذفی مکان فینال مشخص شود تا دیگر این مشکلات به وجود نیاید.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا نتوانستید در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنید اظهار داشت: مشکلاتی در مورد بازیکنان داشتیم و مصدومیت‌ها اجازه نداد همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشیم و مجبور شدیم برخی بازیکنان را در پست‌های غیرتخصصی قرار دهیم. در نیم فصل اول تیم ما زمانی که کامل بود ۹ امتیاز از سپاهان پیش بود اما پس از اینکه بازیکنان کلیدی خود را از دست دادیم دچار مشکل شدیم. اکثر مصدومیت‌های ما مربوط به زمین بازی می‌شود. خوشبختانه مصدومان ما روز به روز به شرایط بهتری می‌شوند و تیموریان از اوایل فروردین کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما هم مانند شاهین بوشهر با مشکلات رنج می‌برید یا خیر گفت: قانونی که مجلس تصویب کرد به دولتی‌ها این اجازه را نداد که هزینه کنند و دست و پای مدیران باشگاه را بست اما حالا خوشبختانه برای فصل بعد مجوز صادر شده است. استقلال با طرفدارانی که دارد اگر خصوصی شود می‌تواند روی پای خود بایستد. باید از مدیران استقلال تشکر کنم که حمایت‌های خوبی را از تیم داشته‌اند.

مظلومی افزود: فتح‌الله‌زاده سختی‌های زیادی کشیده تا مشکلات مالی برطرف شود. اداره تیم استقلال که به قول برخی مانند یک دولت است بسیار دشوار است و باید همه هواداران را راضی نگه‌داریم. من تنها ۲۰ درصد از قراردادم را گرفتم اما دینی به هواداران و باشگاه داریم که باید عمل کنیم. شاید عیب ما این است که خیلی استقلالی هستیم و عشق و علاقه ایجاد می‌کند زیاد به دنبال مسائل مالی نباشم و افتخار می‌کنم که در استقلال هستم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا گفته بودید آنهایی که امیرقلعه‌نویی را تشویق می‌کنند استقلالی نیستند گفت: در این باره سوءتفاهم  شده است. منظور من آنهایی بود که در گوشه ورزشگاه با پرچم قرمز حاضر می‌شوند!

مظلومی در مورد اینکه چرا فرهاد مجیدی از استقلال رفت تاکید کرد: خیلی به مجیدی نیاز داشتیم و مهاجمان زیادی هم به خاطر حضور او جذب نکردیم و وقتی هم که می‌خواست برود به شدت مخالف بودیم اما فتح‌الله‌زاده به خاطر مشکلات خانوادگی که او داشت اجازه داد تا جدا شود و نمی‌توانستیم او را به زور نگه‌داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال پتانسیل قهرمانی در آسیا دارد گفت: اولین هدف ما این است که از گروه صعود کنیم. اگر مصدومان برسند می‌توانیم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا روی ضربات پنالتی تمرینات زیادی کرده بودند گفت: پنالتی‌های ما را چهار بازیکن چپ‌پا زدند و مهار ضربات بازیکنان چپ‌پا برای دروازه‌بان سخت است خوشحالم که همه آنها توپ‌هایشان را وارد دروازه کردند.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که در دوران بازیگری بیشترین پولی که دریافت کرده‌اید چقدر بوده گفت: در دوران بازیگری هیچ پولی نگرفته‌ام و فقط قبل از انقلاب زمانی که می‌خواستم لژیونر شوم مسئولان باشگاه به خاطر اینکه حفظم کنند قرارداد 120 هزار تومانی با من بستند.

مظلومی در مورد شرایط میداودی گفت: او پس از مصدومیت هنوز به فرم ایده‌آل نرسیده و با تمریناتی که برای او در نظر گرفته‌ایم در آینده بهتر می‌شود. ما روی میداودی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم تا از او استفاده بیشتری کنیم.

انتهای پیام/