سرزمین طبرستان در انتظار نوروز - 77
نوکنده: 60 مصوبه برای فراهم کردن امکانات نوروزی در میاندرود

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد تسهیلات سفر میاندرود گفت: 60 مصوبه در هشت کمیته برای فرام کردن امکانات مناسب برای مسافران نوروزی در میاندرود تصویب شد.

خبرگزاری فارس: نوکنده: 60 مصوبه برای فراهم کردن امکانات نوروزی در میاندرود

حمیدرضا نوکنده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان از آمادگی کامل این شهرستان برای میزبانی از گردشگران نوروزی خبر داد.

وی به موقعیت جغرافیایی میاندرود به دلیل قرار گرفتن در مسیر مسافران امام رضا (ع) اشاره کرد و ابراز داشت: وجود سواحل زیبا و جنگل‌های بکر در ظرفیتی برای پذیرش مهمانان نوروزی است که نیازمند برنامه‌ریزی بلند مدت است.

این مسئول از برگزاری سه جلسه در این مورد و با هدف ایجاد هماهنگی در تسهیل سفرهای نوروزی در این شهرستان خبر داد.

نوکنده بازدید از تمام مسافرخانه‌های بین راهی، مراکز تفریحی، استقرار اکیپ‌های راهنمایی مسافران، اورژانس، نیروی انتظامی و حلال احمر در جاده‌ها و نقاط حساس را از جمله اقدامات این ستاد دراین بخش اعلام کرد.

وی با اشاره به اختصاص پنج مدرسه برای اسکان فرهنگیان در این شهرستان، گفت: زیباسازی فضای شهری توسط شهرداری سورک، پاکسازی حریم راه‌های این شهرستان،اختصاص یک مسجد شبانه‌روزی برای انجام فرائض دینی در سه راه اسلام‌آباد،ایجاد امکان برداشت آب آشامیدنی در سه نقطه از بلوار امام رضا(ع) برای مصرف مسافران،همچنین اکیپ امداد خودرو از دیگر تمهیدات این ستاد برای تسهیل سفرهای نوروزی در این شهرستان است.

دبیر ستاد سفرهای نوروزی میاندرود مستقر در فرمانداری این شهرستان فعالیت این ستاد را در روزهای نوروز از ساعت 8 تا 20 عنوان و اذعان داشت: توزیع میوه شب عید و گوشت و مرغ نیز از برنامه‌های حمایتی این ستاد است که همگام با سراسر کشور انجام شد.

انتهای پیام/ن۲۰