میرعلایی: فارابی سال پر تلاشی را پشت سر گذاشت

خبرگزاری فارس: مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در آستانه سال جدید با صدور پیام تبریک به اقشار سینمایی کشور مدعی شد بنیاد تحت مدیریت وی سال پر تلاشی را پشت سر گذاشته است.

خبرگزاری فارس: میرعلایی: فارابی سال پر تلاشی را پشت سر گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «سید احمد میرعلایی» مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در آستانه سال جدید پیام تبریکی صادر کرد.

در ابتدای این پیام آمده است: عید موسم نو شدن و عوض شدن است. همان طور که در فرجام هر تحول واقعی عید می‏آید. چنانچه امیرالمؤمنین (ع) هم روزی که عاری از هر معصیت و نافرمانی باشد را عید خطاب کردند و حضرت عیسی (ع) هم از خداوند درخواست کرد برای او و حواریونش عید قرار دهد و چه زیباست بهاری دیگر به دیدار یار نزدیکتر شدیم.

این پیام می‌افزاید: روز نو هنگام تحول و تغییر است. زمانه الهام گرفتن از طبیعت برای آینده‏ای بهتر. بنیاد سینمایی فارابی سال پر تلاشی را پشت سر گذاشت و در عرصه‌های مختلف و در حد توان با همدلی و تلاش بی‌دریغ مدیران و همکاران در خدمت سینمای ایران و سینماگران گرانقدرش بود.

میرعلایی در پایان پیام خود تأکید کرد: امیدوارم سال جدید طلیعه روشنی از موفقیت‌ها و حرکت رو به جلوی سینمای ایران برای رسیدن به سینمایی آرمانی که مورد توجه و افتخار مردم عزیز کشورمان و روشنی بخش و ستایش شده توسط محافل بین‏المللی و تمامی انسان‌های آزاده باشد.

انتهای پیام/ک