رئیس صدا و سیمای مرکز اصفهان:
آغاز ویژه برنامه‌های شبکه اصفهان

خبرگزاری فارس: رئیس صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: ویژه برنامه‌های شبکه اصفهان از روز گذشته آغاز شده و صدا و سیمای مرکز اصفهان آغاز سال جدید را همراه با بینندگان این شبکه جشن می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: آغاز ویژه برنامه‌های شبکه اصفهان

علی کلباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: تحویل سال 91 را صدا و سیمای مرکز اصفهان همراه با بینندگان این شبکه آغاز می‌کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های شبکه استانی اصفهان از روز 27 اسفندماه سال جاری تا نخستین روز نوروز از ساعت 7 و 30 دقیقه تا 9 صبح است، بیان داشت: از دوم فروردین ماه سال 91 تا 13 نوروز این برنامه از ساعت 10 و 15 دقیقه تا 11 و 45 دقیقه صبح پخش می‌شود.

رئیس صدا و سیمای مرکز اصفهان ادامه داد: ویژه برنامه نوروزی در اصفهان با هم‌راهی مجریان این شبکه با بیان آداب و رسوم مردم ایران از جمله مردم استان اصفهان در ایام نوروز پخش می‌شود.

وی حضور میهمانانی هنرمند و برجسته از استان اصفهان و کشور در ویژه برنامه نوروزی در اصفهان را عنوان و تاکید کرد: ارائه گزارش‌های ترافیکی و هواشناسی، پخش کلیپ‌های نوروزی، پخش مستقیم سرود، گزارش و موارد دیگر از جذابیت‌های این برنامه است.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه نوروزی در اصفهان را که تولید صدا و سیمای مرکز اصفهان است، افزود: تهیه کنندگان این برنامه قصابان، عریضی و صالحی هستند.

انتهای پیام/خ۳۰