زارع در گفت‌وگو با فارس:
نماینده‌های AFC از ما تشکر کردند/حضور 80 هزار نفر حیرت آسیایی‌ها را برانگیخت

خبرگزاری فارس: قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: مسئولان باشگاه الشباب و AFC هنگام خروج از کشور از باشگاه پرسپولیس تشکر کردند.

خبرگزاری فارس: نماینده‌های AFC از ما تشکر کردند/حضور 80 هزار نفر حیرت آسیایی‌ها را برانگیخت

جمشید زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص بازی تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که در اولین بازی خودمان در سال 91 دل میلیون‌ها ایرانی را در سراسر کشور شاد کردیم و نمایندگان آنها در ورزشگاه آزادی را که 80 هزار نفر بودند دست خالی به خانه نفرستادیم.

وی افزود: حضور 80 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حیرت تمام آسیایی‌ها را برانگیخته بود تا حدی که آنها پس از بازی به این اشاره می‌کردند که یکی از دلایل باخت پرگل‌شان مقابل پرسپولیس حضور هواداران پرشور قرمز بود. شما دیدید که حتی در دقیقه 40 بازی هم هواداران به سمت ورزشگاه سرازیر می‌شدند که این نشان می‌دهد پرسپولیس تیم بزرگی است و اگر هواداران آن همیشه پشت این تیم باشند هر غیرممکنی را ممکن می‌سازد این 3 امتیاز مبارک تک‌تک هوادران پرسپولیس.

زارع در خصوص برنامه‌ریزی‌ها برای میزبانی از الشباب و نمایندگان AFC نیز گفت: با برنامه‌ریزی که انجام دادیم خوشبختانه این را باید بگویم که به گفته خود مدیر رسانه‌ای الشباب شاید برای اولین بار باشد که نماینده‌های الشباب تیم مهمان و AFC از پرسپولیس بعد از خروج از ایران و حتی در جلسه‌ تقدیر و تشکر ویژه‌ای کردند. وقتی که الشبابی‌ها قصد ورود به ایران را داشتند، 3 گیت مخصوص با هماهنگی مسئولان محترم برای آنها باز کردیم و در هنگام خروج آنها نیز همین کار را انجام دادیم و اجازه این را ندادیم که تا در گمرک هم دچار مشکل شوند به همین دلیل خوشبختانه آنها از ما راضی بودند و ما تشریفات خوبی نیز در مقابل آنها به اجرا درآوردیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم که پرسپولیس را تنها نگذاشته‌اند. بازیکنان پرسپولیس این برد را به روح پدر مدیرعامل باشگاه تقدیم کردند و نشان داد که چقدر رابطه‌های انسانی در باشگاه حرف اول را می‌زند.

در مقابل هم نباید از درخشش زاید گذشت چون این بازیکن نشان داد فرصت‌طلب، باهوش و در اختیار تیم است.

ما به دنبال این هستیم تا با یک صعود مقتدر به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا برویم و دل هواداران را شاد کنیم.

انتهای پیام/خ