با حضور رئیس سازمان دامپزشکی
ایستگاه سلامت و دامپزشکی بوشهر افتتاح شد

خبرگزاری فارس: صبح امروز ایستگاه سلامت و دامپزشکی بوشهر با حضور ریاست سازمان دامپزشکی افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: ایستگاه سلامت و دامپزشکی بوشهر افتتاح شد

 مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر صبح امروز در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: در جریان سفر رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استان بوشهر یکی از برنامه‌های ایشان افتتاح ایستگاه سلامت و دامپزشکی بود که انجام شد.

عبدالرضا کللی‌فرد افزود: در این ایستگاه علاوه بر نمایش ابزار و وسایل دامپزشکی مجموعه‌ای از پوسترها، بروشورها و اطلاعیه‌های علمی و آموزشی در ارتباط با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام و بهداشت مواد غذایی در اختیار مهمانان نوروزی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این ایستگاه علاوه بر ارائه مسائل علمی و آموزشی، پذیرایی و اهدا کلاه به مهمانان نوروزی نیز در دستور کار قرار داشت که با استقبال ویژه مسافران نوروزی روبه‌رو شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر بیان کرد: همچنین رئیس سازمان دامپزشکی کشور از گمرک بوشهر بازدید و از نحوه صادرات و واردات دام به کشور بازدید کرد.

کللی‌فرد اضافه کرد: بازدید از اسکله‌های صیادی و تیم‌های نظارت بهداشتی در بوشهر از دیگر برنامه‌های رئیس سازمان دامپزشکی کشور بود.

وی گفت:  امروز نیز رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه سفر به استان بوشهر به شهرستان‌های کنگان، دیر  و جم سفر کرده و از شبکه‌های دامپزشکی شهرستان‌ها نیز بازدید می‌کند.

انتهای پیام/ح30/د1000