رئیس هیئت والیبال آمل خبر داد
دعوت والیبالیست‌های مازندرانی به اردوی تیم ملی نوجوانان

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت والیبال آمل گفت: والیبالیست‌های نوجوان آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان والیبال کشورمان دعوت شدند.

خبرگزاری فارس: دعوت والیبالیست‌های مازندرانی به اردوی تیم ملی نوجوانان

حسن کوچک‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل بیان داشت: والیبالیست‌های نوجوان آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان والیبال کشورمان دعوت شدند.

وی تصریح کرد: رحمان تقی‌زاده بازیکن سرعتی‌زن تیم والیبال کاله جوان مازندران که در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور در سال 90 به عنوان سومی دست پیدا کردند با دو متر و پنج سانتی‌متر قد نظر مربیان تیم ملی نوجوان را به خود جلب کرد و هم‌اکنون در اردوی تیم ملی به سر می‌برد.

کوچک‌زاده اضافه کرد: مهدی حسینی ایمنی نیز دیگر سرعتی‌زن آملی است که حدود دو متر قد دارد و با درخشش خود در بین والیبالیست‌های مازندرانی دعوت شده به اردوی تیم ملی جای گرفته است.

این مسئول با تاکید اینکه شانزدهمین اردوی تیم ملی نوجوانان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از هفتم فروردین با دعوت 19 بازیکن آغاز شد، اذعان داشت: اردوی هفدهم تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان نیز از 17 فروردین ماه به مدت 13 روز در شهرستان گرگان دنبال می‌شود.

رئیس هیئت والیبال شهرستان آمل متذکر شد: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا آبان ماه سال آینده با حضور 13 تیم به در شهر اصفهان برگزار می شود که سه تیم نخست این رقابت‌ها سهمیه حضور در مسابقات جهانی نوجوانان را به دست خواهند آورد.

انتهای پیام/ن۲۰