كی‌روش: اولین فینال را بردیم/من كه نمی‌دانستم داور ژاپنی است!
» سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال
2-541.jpg

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی دیرهنگام مقابل ازبكستان از كسب سه امتیاز بازی اظهار رضایت كرد، اما درباره‌ی داوری حرفی نزد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به تاشكند، كی‌روش در نشست خبری پس بازی با ازبكستان عنوان كرد: بازی سختی بود ما سخت جنگیدیم. ما می‌خواهیم تیم اول یا دوم به جام جهانی صعود كنیم این خواسته ما است و ما تازه این كار را شروع كردیم به اعتقادم در زندگی هر چه بیشتر تلاش كنیم بیشتر به هدفت می رسی.

كی‌روش در ادامه با بیان این‌كه می‌خواستیم حریف را تحت فشار قرار دهیم وبه این ترتیب بازی را كنترل كنیم افزود: تصمیم اولمان كنترل حریف بود تا بتوانیم در ضد حملات به گل برسیم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش كه با توجه به این كه قبل از بازی گفته بود تیم ازبكستان تیم قوی‌ است آیا این دیپلماسی به حساب می‌آمد یا واقعا این تیم قوی بود؟ گفت: ازبكستان واقعا تیم خوبی است و آمادگی جسمانی واتحاد تیمی بالایی دارد من به حرفی كه زده‌ام اعتقادی دارم و ازبكستان تیم یك دستی بود.

وی ادامه داد: ما در این بازی سعی داشتیم ازبكستان را تحت فشار قرار دهیم و بازی را حفظ كنیم تا در نهایت به گل برسیم همان طور كه در گذشته گفته بودم ما هشت فینال را پیش رو داریم كه امروز موفق شدیم یكی از آن‌ها را پشت سر بگذاریم. ما بازی‌های سختی را پیش رو داریم همان طور كه ازبكستان هم دیدارهای سختی در برابر كره و قطر خواهند داشت.

كی‌روش در ادامه با بیان این‌كه به بازیكنان و تماشاگران تبریك می گویم اظهار كرد:‌این بازی برای هر دو تیم سختی بود ما به پیروزی بزرگی دست یافتیم و خیلی خوشحالم. دلیل این هم كه این برد برای من شیرین بود كیفیت تیم حریف بود. ما امروز (دوشنبه) یك تیم قوی و هماهنگ كه یك مربی بزرگ دارد را شكست دادیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه از اظهار نظر در خصوص داوری امتناع كرد و افزود: من اصلا قبل از بازی نمی‌دانستم داور ژاپنی است وظیفه من ایجاب می كند كه به فكر كار خودم باشم نه این كه درباره داوری اظهار نظر كنم. درباره داوری رسانه‌ها باید اظهار نظر كنند.

انتهای پیام